خرید ممبر تلگرام
خرید ممبر واقعی تلگرم

خرید ممبر تلگرام: ایران، آمریکا، اروپا، آسیا، آفریقا، همه کشورها

ممبرها و مشترکین واقعی و زنده

برای کانال های تلگرام

Real Telegram Members

فقط مشترکین واقعی

ما به مشترکین زنده  و واقعی پیشنهاد می کنیم که بتوانند با کانال و محتوای شما تعامل داشته باشند. مهم است که اینها ربات یا فالوورهای جعلی نیستند.

Members From Any Country

هدف گذاری در بین کشورهای مختلف

مشترکین زنده تلگرام را از هر کشوری در جهان بخرید: ایران، هند، فیلیپین، آفریقای جنوبی، ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، ایتالیا، مالزی و بسیاری دیگر.

Grow Telegram Channel

حمل و نقل سریع و ایمن

همین الان اولین مشترکین کانال تلگرام را دریافت کنید. ما یک روش منحصر به فرد و قابل اعتماد برای تبلیغ کانال های جدید و موجود تلگرام ارائه می دهیم.

چجوری مشترک تلگرام بخریم؟

درخواست

درخواست خود را در ربات رسمی ما بگذارید.

معامله

از یک مدیر شخصی پیشنهاد دریافت کنید.

پرداخت پول

درخواست را به هر طریقی پرداخت کنید: کارت بانکی، یو مونی، پی پل، کی وی، بیت کوین، ترون، یا به روش دیگری.

تحویل

چرا باید مشترکین را از ما بخرید؟

چرا باید مشترکین را از ما بخرید؟

چگونه می توان مشترکین تلگرام را از سراسر جهان جذب کرد؟

*قیمت ها از 10 تا 40 دلار برای هر 1000 ممبر یا فالوور (بسته به حجم خرید و هدف گذاری جغرافیایی) متغیر است.

افراد زنده، نه ربات ها

همه مشترکین کاربران زنده کلاینت های تلگرام غیر رسمی منتشر شده در گوگل پلی هستند. قبل از عضویت در کانال یا گروه شما، آنها رضایت خود را اعلام می کنند. این مشترکین پست های شما را مشاهده می کنند، با محتوای شما تعامل می کنند، محصولات یا خدمات شما را می خرند، چت می کنند و غیره.

هدف گذاری جغرافیایی

پایگاه کاربری بزرگ اپلیکیشن های تلگرام به ما امکان می دهد ممبر های از سراسر جهان اضافه کنیم. ما به کاربران زنده از ایران، ایالات متحده آمریکا، هند، آمریکای لاتین، اروپا و سایر کشورهای جهان ارائه می دهیم. پایگاه داده ما بیش از 500 هزار کاربر فعال از بیش از 150 کشور جهان دارد.

مشترکین رایگان

برای مشتریان دائمی و فعال خود، با هر خرید، جوایزی را در قالب مشترکین رایگان تلگرام در نظر می گیریم. علاوه بر این، برای مشتریانی که علاقه مند به خرید بیش از 5000 فالوور زنده هستند، قیمت های بهتری ارائه می دهیم. هر چه تعداد مشترکین تلگرام بیشتر بخرید، هزینه کمتری پرداخت می کنید.

امنیت

خدمات ارتقای کانال تلگرام توسط شرکت بین المللی فناوری اطلاعات «اپس گیزر» (AppsGeyser)، یک پلتفرم توسعه موبایل که در سال 2011 تأسیس شد، ارائه می شود. از سال 2019، «اپس گیزر» به طور فعال خدماتی را برای افزایش تعداد مشترکین در کانال ها و گروه ها ارائه می دهد. در طول این مدت، ما به بیش از 1500 مشتری از سراسر جهان خدمات ارائه کرده ایم.

مدیر شخصی

آیا سوال یا مشکلی دارید؟ مدیر شخصی شما 7 روز در هفته آماده کمک به شما خواهد بود. ما به تمام سوالات شما قبل، بعد و یا در حین تبلیغ کانال تلگرام شما پاسخ خواهیم داد.

مشتریان در مورد ما چه می گویند

telegram members, subscribers and followers
telegram users
add telegram
boost telegram
increase telegram channel
grow telegram channel
grow telegram channel
increase telegram channel

مشترکین تلگرام به صورت رقمی

*قیمت ها از 10 تا 40 دلار برای هر 1000 ممبر یا فالوور (بسته به حجم خرید و هدف گذاری جغرافیایی) متغیر است.

1
مشتریان

در حال حاضر بیش از 1000 دارنده کانال تلگرام از سراسر جهان از خدمات ما استفاده کرده و مشترکین زنده تلگرام را خریداری کرده اند.

1
میلیون میلیون

بیش از 4 میلیون مشترک واقعی تلگرام به کانال مشتریان ما اضافه شده است.

1 %
درصد از مشتریان

85 در صد از مشتریان ما پس از اولین خرید خود برای خرید بزرگتر باز می گردند.

خرید ممبر واقعی تلگرم

تبلیغات تلگرامی بدون زحمت

telegram channel boost

مشترکین واقعی برای کانال

تعداد مشترکین را افزایش دهید، محتوا، خدمات، محصولات خود را تبلیغ کنید، مشتریان جدید به دست آورید، در کانال تلگرام تبلیغات بفروشید.

telegram group boost

مشترکین واقعی برای گروه

تعامل خود را افزایش دهید، ارتباط برقرار کنید، از کاربران گروه تلگرام بازخورد بگیرید.

مزایای مشترکین تلگرام زنده

مشترکین زنده و با کیفیت را از سراسر جهان دریافت کنید

خرید مشترک زنده کانال های تلگرام یکی از محبوب ترین و موثرترین راه ها برای تبلیغ کسب و کار شما در تلگرام است. با کمک مشترکین واقعی، می توانید فوراً اندازه کانال خود را افزایش دهید، اعتماد کاربران ارگانیک را جلب کنید، فروش و درآمد تبلیغاتی را افزایش دهید، مشارکت در محتوایی که ایجاد می کنید افزایش دهید. خرید مشترکین با کیفیت همچنین به رشد ارگانیک کانال ها یا گروه های تلگرام کمک می کند: هر چه تعداد مشترکین بیشتری داشته باشید، احتمال اینکه سایر کاربران نیز مشترک شوند بیشتر است. تکنیک ما اضافه شدن تدریجی و ایمن کاربران را فراهم می کند، بنابراین افزودن مشترکین زنده تلگرام می تواند از چند ساعت تا چند روز طول بکشد

شروع سریع

در مدت زمان کوتاهی اولین مشترکین را اضافه کنید. از 0 تا 10000 مشترک زنده در عرض چند روز امکان پذیر است

اعتماد

جلب اعتماد کاربران ارگانیک. کاربران جدید اگر کانال تلگرام شما بزرگ باشد و بیش از 10000 مشترک داشته باشد، احتمال عضویت در آن بیشتر است.

رشد درآمد

خدمات و محصولات خود را تبلیغ کنید، تبلیغات در کانال بفروشید و درآمد خود را چند برابر کنید.

کانال های تلگرام را با مشترکین زنده از سراسر جهان تبلیغ کنید!

پرسش و پاسخ

چرا باید مشترکین زنده تلگرام را از شما بخرم؟

اکثر خدمات به طور تصادفی مشترکین با کیفیت پایین را از کشورهای مختلف با رفتار غیرقابل پیش بینی و نرخ لغو اشتراک بالا اضافه می کنند. ما به کاربران فعال، سطح پایین لغو اشتراک، هدف گذاری منحصر به فرد بر اساس کشور، تبلیغات سیستماتیک، پشتیبانی زنده 24/7 ارائه می دهیم

آیا واقعاً مشترکین زنده هستند؟ یا جعلی است؟ ربات ها؟

نه! ما مخالف تقلب کانال های تلگرام توسط ربات ها هستیم. این کاربران هیچ فایده ای ندارند و در نهایت حذف خواهند شد. بنابراین، ما فقط کاربران واقعی و زنده را ارائه می دهیم که می توانند اعضای کامل کانال یا گروه شما باشند.

با چه سرعتی می توانم مشترکین خود را دریافت کنم؟

سرعت عضویت کاربران در کانال تلگرام به هدف گذاری جغرافیایی انتخابی و فعالیت خود افراد بستگی دارد. تقلب 1000 مشترک در کانال تلگرام از 2 ساعت تا 5 روز طول می کشد.

آیا شما مشترکین هدفمند را اضافه می کنید؟

نه، ما نمی توانیم افراد را بر اساس علایق، جنسیت، سنشان امضا کنیم. با این حال، ما می توانیم هدف گذاری کشور را ارائه دهیم. در میان کاربران ما ساکنان هند، برزیل، آرژانتین، ایالات متحده آمریکا، ازبکستان، ایران، مالزی، اندونزی و بسیاری از کشورهای دیگر هستند.

چگونه مشترکین زنده در تلگرام بخریم؟

برای خرید مشترکین تلگرام، ربات رسمی ما را راه اندازی کنید. حجم مشترکین، کشور هدف، روش پرداخت را انتخاب کنید. مدیران ما در اسرع وقت برای تکمیل معامله و شروع کار با شما تماس خواهند گرفت

هزینه خرید مشترکین زنده کانال تلگرام چقدر است؟

قیمت مشترکین زنده تلگرام به حجم خرید و هدف گذاری جغرافیایی بستگی دارد. 1000 مشترک می توانند از 10 تا 40 دلار هزینه داشته باشند. با استفاده از دکمه های صفحه می توانید در ربات تلگرام ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چگونه مشترکین تلگرام را به کانال ها و گروه ها اضافه می کنید؟

ما با کاربران واقعی کلاینت های غیر رسمی تلگرام برای اندروید امضا می کنیم. قبل از راه اندازی این برنامه ها، کاربران موافقت خود را برای عضویت در کانال ها و گروه ها اعلام می کنند. حتی پس از حذف برنامه غیر رسمی، کاربر اشتراک در کانال ها و گروه ها را حفظ می کند.

آیا کانال تلگرام من برای خرید مشترکین زنده ممنوع خواهد شد؟

ما! روش ما کاملاً ایمن است زیرا ربات ها و کاربران ایجاد شده مصنوعی را جذب نمی کند. محتوای ممنوعه پست نکنید، قوانین گوگل پلی را دنبال کنید و مطمئن باشید که کانال شما ایمن خواهد بود.

آیا می توانید مشترکین را به کانال های خصوصی اضافه کنید؟

بله حتما. ما با کانال ها و گروه های تلگرام عمومی و خصوصی کار می کنیم. تنها چیزی که نیاز داریم یک پیوند مستقیم به جامعه شماست.

چگونه می توان مشترکین زنده تلگرام را به صورت رایگان دریافت کرد؟

ما به صورت دوره ای تخفیف های را برگزار می کنیم و به مشتریان خود پاداش هایی را در قالب مشترکین رایگان برای خرید ارائه می دهیم. در ربات ما مشترک شوید تا از همه اخبار و پیشنهادات مطلع شوید!

برای افزایش کانال تلگرام با کمک مشترکین زنده آماده اید؟

می توانید با استفاده از کارت بانکی، یو مونی، پی پل، کی وی، بیت کوین،اسکریل پرداخت کنید.

همین الان روی «سفارش مشترکین» کلیک کنید!

«اپس گیزر» ( AppsGeyser) - مشترکین واقعی برای تلگرام

این شرکت آمریکایی که در سال 2011 تاسیس شد، یکی از پیشروان در بازار توسعه اپلیکیشن موبایل اندروید است. از سال 2019، «اپس گیزر» خدماتی را برای تبلیغ کانال ها و گروه های تلگرام با کمک مشترکین زنده از سراسر جهان ارائه می دهد. ماموریت ما این است که به اشتراک گذاری محتوا را آسان و مقرون به صرفه کنیم. کانال تلگرام خود را با ما تبلیغ کنید و مطالب خود را با جهان به اشتراک بگذارید.